24.07.2011

SIMOWE CECHY


KLEPTOMAN - Jedna z ciekawszych cech dostępnych dla Simów. 
Kleptoman może ukraść dziennie maksymalnie 3 rzeczy (po godzinie 19.00), aby to zrobić musi być zupełnie sam w pokoju, z którego chce coś zwinąć. Możemy wybrać tylko pokój w którym coś ukradnie, samej rzeczy już niestety nie. Potem nasz Sim-Kleptoman może oddać ukradzione przedmioty, wystarczy kliknąć na skrzynkę pocztową. Otrzyma on potem 8 godzinny pozytywny nastrójnik.

KOMPUTEROWIEC - Simy z cechą komputerowiec, mogą dodatkowo zarabiać hackując w sieci, i to całkiem sporo. Opcja hakuj jest dostępna w nocy do godziny 7.00.


MÓL KSIĄŻKOWY - czyta książki dużo szybciej od innych Simów i czerpie z tego więcej zabawy. Poza tym jest lepszym pisarzem i szybciej odrabia swoje prace domowe. Mól książkowy może także dołączyć do Klubu Czytelnika i dostawać losowe książki raz na tydzień (za opłatą wpisową). Z członkostwa w takim klubie można  zrezygnować w każdej chwili.

OSZCZĘDNY - Oszczędny Sim może przeszukiwać sieć w poszukiwaniu talonów, a także wycinać talony z gazety. Takie talony są na wszystko zaczynając od jedzenia skończywszy na zniżkach na masaże w Spa.

PASOŻYT -  jeśli nasz Sim jest pasożytem;  możemy wyłudzać jedzenie, ale także duże lub niewielkie sumy pieniędzy od innych Simów. Oczywiście czasem spotkamy się z odmową, albo dostajemy 1 simoleona.  Czasem taka cecha u Sima może się okazać przydatna, np. jeśli Simowi brakuje akurat pieniędzy, a my nie chcemy korzystać z kodów.

PECHOWIEC - taki Sim może co jakiś czas dostawać negatywny 24 godzinny nastrójnik. Ale bycie pechowcem ma też swoje zalety, otóż taki Sim ma nikłe szanse na śmierć inną niżeli taka ze starości, a to dlatego, że kiedy przybywa Mroczny Kosiarz po prostu żal mu naszego Sima i daruje mu życie. 

WEGETARIANIN - Cecha wiąże się z przygotowywaniem wegetariańskich odpowiedników normalnych simowych potraw, np. hot dog z tofu, spaghetti z sosem warzywnym. 

ZDOLNY OGRODNIK -   Sim posiadający cechę „zdolny ogrodnik" może szybciej rozwijać umiejętności ogrodnicze. Jego cecha sprawia, że rośliny, którymi się zajmuje rosną szybciej i częściej wydają plony, może także ożywiać obumarłe już rośliny, a także rozmawiać z roślinami.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz