26.07.2011

NAUKA FOTOGRAFII

Simowie mogą kupić prosty aparat fotograficzny w każdym sklepie ogólnym w Chinach, Egipcie lub Francji. Sklep w Egipcie oferuje trzy rodzaje aparatów, a w księgarni w Egipcie można kupić podręczniki do nauki fotografii.
Aby nasz Sim mógł fotografować musi mieć aparat w swoim wyposażeniu, klikamy na ikonę aparatu, wybieramy opcje i robimy zdjęcie. Możemy też prosić inne Simy (duchy też) o pozowanie, do wyboru jest kilka póz, np. wesołe paluszki, machający pozer.
Do uchwycenia jest bardzo wiele tematów, a wraz z rozwojem umiejętności fotografowania Sim uzyskuje możliwość stosowania różnych filtrów i robienia zdjęć w różnych rozmiarach. Sim może sprzedać zrobione przez siebie zdjęcia i zarobić naprawdę sporo simoleonów, może też zdjęcia powiesić na ścianie. Robienie zdjęć to najszybszy i najprzyjemniejszy sposób rozwijania tej umiejętności.
Jeśli nasz Sim ma cechę OKO FOTOGRAFA to bardzo lubi fotografować, szybko rozwija tą umiejętność, wykonuje bardzo dobre zdjęcia, za które zgarnia zazwyczaj więcej simoleonów, poza tym ma dodatkową interakcję: rozmawiaj o fotografii.
Okazję dotyczące robienia zdjęć pojawiają się w karierze dziennikarskiej.

Pozujący Sim (Lily Hoshi) - poza dłonie na biodrach.

1 komentarz: