26.07.2011

SIMBOT

W jaki sposób dołączyć Simbota do rodziny?

Sprawa jest prosta. Nie trzeba być wynalazcą, ani nikim szczególnym, wystarczy, że nasz Sim posiada 40 000 punktów szczęścia życiowego, bo tyle właśnie kosztuje Simbot. Sim który „kupił" Simbota staje się automatycznie jego najlepszym przyjacielem. Simbot posiada 5 cech tak jak normalny  Sim, oraz pragnienie życiowe. Płeć, imię, pragnienie życiowe Simbota są losowe, tak samo jego początkowe cechy. Dodatkowo Simbot ma rozwinięte na pewnym poziome umiejętności majsterkowania i wynalazczości. Jeśli chodzi o cechy możemy je w prosty sposób zmienić. Wystarczy przeprogramować Simbota. Taka opcja pojawi się, gdy nasz Simbot popsuje się na skutek zwarcia (jak zrobić zwarcie? Patrz niżej.)

Simboty są „naturalnie naoliwione i czyste", dlatego nie muszą dbać o higienę.  Jeżeli zafundujemy Simbotowi kąpiel, nastąpi zwarcie i Simbot będzie popsuty. Zwarcie może także nastąpić, przy każdym innym kontakcie z wodą, np. jeżeli Simbot wyciera kałużę.  Na szczęście możemy go później naprawić, lub wezwać technika naprawczego, który zreperuje Simbota.

Simbot może pracować jak normalny Sim. Może podjąć każdą dostępną pracę jak i profesję.
Simboty preferują inną dietę niżeli normalne Simy mogą odżywiać się zwykłym jedzeniem, ale lepszy nastrójnik otrzymują po zjedzeniu zebranego bądź kupionego złomu. Posiadają dodatkową interakcje „Rozwal"  z przedmiotami w domu. Simbot rozwalając jakiś mebel itp. przetwarza go automatycznie na złom, który może później zjeść.

Czy Simboty mogą mieć dzieci?
Simboty nie posiadają interakcji postaraj się o dziecko, ale mogą je adoptować. Inne interakcje takie jak bara-bara są dostępne, a nawet dodatkowo, jeżeli posiadamy wehikuł czasu możemy wybrać interakcję bara-bara w przeszłości lub przyszłości. Simboty, mogą chodzić z innymi Simami, zawierać związki małżeńskie itd.
1 komentarz:

  1. trzeba mieć do tego jakiś dodatek?Bo wcześniej w ogóle się z czymś takim nie spotkałam...

    OdpowiedzUsuń