26.07.2011

UMIEJĘTNOŚĆ SZTUK WALKI

Sztuki walki to jedna z umiejętności jakie Sim może rozwijać wraz z dodaniem do gry dodatku Wymarzone Podróże. Aby trenować tą umiejętność należy wybrać się w podróż do Shang Simla w Chinach. W akademii ćwiczyć na manekinie lub łamaczu desek. Łamacz desek ma kilka opcji do wyboru; począwszy od desek piankowych dla początkujących,  skończywszy na bloku kosmicznej skały dla bardziej zaawansowanych. Jeżeli nasz Sim nie ma wystarczających umiejętności do rozbicia jakieś deski, może zrobić sobie krzywdę i otrzymać negatywny nastrójnik, nie może wtedy trenować przez kilka godzin.

Moja Simka rozbijająca BLOK Z KOSMICZNEJ SKAŁY.


Sprzęt do treningu możemy kupić w sklepie ogólnym na Targu w Chinach (ja osobiście mam ten sklep zamknięty od samego początku gry, nie wiem jak wy?). Za każdym razem kiedy nasza Sim zwiększy swoją umiejętność o 1 punkt otrzymuje nowy pas. Nasz Sim może proponować innym Simom sparingi. Jeżeli jego poziom umiejętności sztuk walki jest wyższy mamy 90% szans na pokonanie przeciwnika. Poza sparingiem Sim może wziąć udział w turnieju. Podczas pobytu w Shang Simla na telefonie dostępna jest dodatkowa opcja, która daje możliwość spotkania się z innymi Simami na meczu turniejowym. Sim po kilku takich meczach za każdym razem zwiększa swoją rangę, aż osiągnie poziom 5 - Wielkiego Mistrza.


 SPARING dwóch Simów.Od poziomu 5 umiejętności sztuk walki nasza Sim może dodatkowo medytować, za co otrzymuje pozytywny nastrójnik. Po dłuższym medytowaniu może się teleportować w inne miejsce.


 MEDYTACJA


Jeżeli Sim ma cechę ZDYSCYPLINOWANY może szybciej uczyć się sztuk walki, rzadziej przegrywa sparingi i lepiej radzi sobie z rozbijaniem desek.


1 komentarz:

  1. próbowałaś się teleportować po medytacji?udało się?

    fajnie,że można poćwiczyć takie rzeczy :D

    OdpowiedzUsuń