26.07.2011

ZAKLINANIE WĘŻY

Sprawa jest całkiem prosta. Aby nasz Sim miał możliwość zaklinania węży, musi odwiedzić Egipt i zakupić tam specjalny kosz przeznaczony do tego celu. Kiedy posiadamy taki kosz wystarczy kliknąć na nim opcję: Urok, i nasz Sim zaczyna zaklinać węża. Możemy zarobić zaklinając węża, wystarczy przejechać się do parku albo na inną parcelę publiczną i wybrać na koszu opcję: zaklinaj dla napiwków. Podczas gdy nasz Sim zaklina węża inne Simy mogą tańczy do jego muzyki.

Kiedy nasz Sim przez jakiś czas trenuje tą czynność, na koszu pojawia się opcja: kup kobrę królewską (koszt 1000 simoleonów), od tej pory nasz Sim zaklina nie zwykłego węża, ale kobrę królewską.

Czasem naszemu Simowi uda się tak zahipnotyzować węża, że ten da się pocałować. Sim otrzymuje wtedy 2godz. pozytywny nastrójnik: POCAŁUNEK WĘŻA.

WĘŻOWY POCAŁUNEK


Może też zdarzyć się tak, że wąż nie będzie dostatecznie zahipnotyzowany i ugryzie naszego Sima. Mojej Simce przyczepił się do twarzy, wyglądało to komicznie, zwłaszcza jej mina :P. Po ugryzieniu Sim otrzymuje negatywny nastrójnik.


UGRYZIENIE


SCARLETT NIE MOGŁA SIĘ GO POZBYĆ

* opcja dostępna z dodatkiem The Sims 3: Wymarzone Podróże

1 komentarz: