08.08.2011

THE SIMS SOCIAL JUŻ WE WRZEŚNIU


12 komentarzy:

 1. Wiesz , Tenshi , wolałam poprzedniego bloga, sorry , ale jakoś ten ,nie tylko z wyglądu , nie przypadł mi do gustu ;( Może dlatego ,że uważam iż najlepsze blogi są na wp.pl , bo są czytelne i wogóle ?
  Kakanova2000

  OdpowiedzUsuń
 2. Już się nie mg doczekać .!! :]
  Isia

  OdpowiedzUsuń
 3. Chciałabym w to grać, ale nie mam konta na fejsie... Pozdrawiam i zapraszam do mnie. Dodasz moje fotostory do linków?

  OdpowiedzUsuń
 4. Chciałbym Ci przypomnieć, że dnia 13.08.2011 mija czas na wysłanie pracy do konkursu, w którym bierzesz udział.

  Domiiin [Blog-Sims].

  OdpowiedzUsuń
 5. Poprawka - The Sims Social już dziś. :) Zapraszam do mnie.

  OdpowiedzUsuń
 6. HEJ!!wróć na poprzedni blog... ten jest nieczytelny i.... taki dziwny! Nie masz sentymentu do wp? Tam wszystko było dobre... Poza tym... która to notka pod rząd o Sims Social? Robiłaś ankietę - większość wypowiedziała się, że nie będzie w to grać... po co więc notki, które większości nie zainteresują?? Od kiedy obiecujesz notki o studniówce, szkole z internatem? Czekam, czekam i wyczekać się nie mogę... zresztą nie tylko ja... Notki tutaj także wyglądają inaczej... kiedyś pisałaś coś od siebie... gdzie tamta tenshi? ;(

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja już gram w The Sims Social ;), NN na [Blog-Sims].

  OdpowiedzUsuń
 8. Hej! Masz super bloga lepszy niż ten na wp.pl

  hostage1812.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. świetne to jest, może zagram ;3 mam prośbę, mogłabyś mnie informować o nowych notkach ? (menu->informator) byłabym ci bardzo wdzięczna :) dodaję do elity, mam nadzieję, że się nie obrazisz :)
  pozdrawiam serdecznie / desimetto.blog.onet.pl/

  OdpowiedzUsuń
 10. Kiedy nowa notka? :)
  Sonny [pl-sims]

  OdpowiedzUsuń
 11. Simsocial już jest :) Fajna gra, ale po angielsku tak jak wszystkie na Facebook.com. I właśnie dlatego wolę nk.pl . NN na sim-book.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń